Dawno nie wrzucałam aktualności na moją stronę z faktu zapracowania. Ale już się poprawiam i trochę tego będzie w związku z zaległościami  a wiec zaczynam- od sukcesów.

W dniu 8 marca 2020 roku o godzinie 17 przy ul Kazachskiej 3/155 w kawiarence Shakeing na Miasteczku Wilanów w Warszawie odbył się wernisaż moich obrazów. Była to niezwykła wystawa prezentująca moją najnowszą twórczość i trend jaki obrałam w mojej sztuce. Wydarzenie bardzo radosne i energetyzując jak moja obecna twórczość, na prawdę piękny wieczór spędzony w tłumie przyjaciół, choć na plecach już czuło się oddech nadchodzących złych dni.  Obrazy przedstawione na wystawie są mocno energetyczne i nasycone barwami, optymistyczne i radosne, podnoszące na duchu i dodające siły energii i nadziei. Obrazy które namalowałam tuż przed pandemią a w tych czasach jakie nastały być może dla każdego byłyby pomocne w zwalczaniu depresji i apatii jaka zapanowała nad Światem. Jest to cykl malarstwa tropikalnego, pełen niezwykłych zwierząt i roślin o przepięknych, żywych energetyzujących barwach.

Wernisaż odbył się dzień przed pandemią jaka dopadła i nasz kraj, dlatego też wystawa, którą można było podziwiać przez kolejny miesiąc wisi nadal i można ja nadal oglądać zza okien kawiarenki. Po jej ponownych otwarciu po ustaniu epidemii będzie można ją odwiedzać i podziwiać jeszcze przez miesiąc. Zapraszam więc serdecznie, a póki co obrazy można popodziwiać na mojej stronie.

A jeszcze z ciekawostek, w mojej głowie powstał pomysł na szycie oryginalnych jedynych w swoim rodzaju, według mojego projektu i dla wyjątkowych kobiet SUKIENEK z moich obrazów.  Na wernisaż przygotowałam dla siebie pierwszą taką sukienkę przykładową .

Oczywiście z obrazów mogą powstać też inne stroje jak bomberki, koszule, bluzki czy leggginsy sportowe ale to już temat racze na po pandemii. Póki co z resztek materiałów po sukience w obecnych czasach zaczęłam szyć dla moich bliskich maseczki ochronne.

Zapraszam do oglądania wystawy wirtualnie a po skończeniu pandemii do Shakeing na wystawę .